м. Дніпро, вул. Січових Стрільців, 91
Медичний центр
Швидка допомога

Тренажерний зал

Завдання тренажерного залу-адресний вплив на групи м'язів і окремі м'язи, усунення міжхребцевих гриж. Силові тренування на тренажерах, з гантелями, штангами різних ваг, різними амортизаторами цілеспрямовано «ліплять» тіло, змінюють його, перетворюють в атлетично здорове.

Наше обладнання підійде і атлету, і тендітній дівчині.

Досвідчені інструктори допоможуть зберегти фігуру тонкою і гнучкою, а м'язи придбають силу і пружність. Живіт підтягнеться, а целюліт відступить.

Наш тренажерний зал один з найпопулярніших в місті.

Сучасне обладнання-тренажери кращих зарубіжних виробників-забезпечує міцність і надійність. Кожен з них оснащений шкалою варіантності. Новітні матеріали, екологічна чистота і повна безпека підтверджені сертифікатами.

У приміщенні забезпечена відповідна вентиляція і достатнє освітлення. Укладено спеціальне підлогове покриття. До послуг пацієнтів-душова, роздягальня.

В системі тренувань використовується метод кінезіотерапії, що включає профілактику і лікування остеохондрозу, порушень постави, гіподинамії, надмірної ваги.

У комплекс програми входять:

  • суглобова гімнастика синтез правильного дихання і раціонального руху, розвантаження хребта в аеробному режимі роботи;
  • силова підготовка зміцнення м'язового корсету з використанням різноманітних тренажерів;
  • динамічна релаксація-розтяжка;
  • навчання раціональної техніки виконання рухів, постанов ке правильного дихання.

Чим краще фізично підготовлена людина, чим працездатніше його організм. Суглобова гімнастика дає можливість опрацювати всі зв'язки і м'язи, збільшити амплітуду руху суглобів, зменшити надмірну вагу, позбутися від «хрускоту» в суглобах і хребті, посилити вироблення гормонів, поліпшити роботу внутрішніх органів.

Наші інструктори мають у своєму розпорядженні випробуваними варіантами тренувальних і лікувальних програм для спортсменів, для літніх і детренованих людей, для пацієнтів з болями. Необхідний для кожного пацієнта комплекс занять визначається лікарем-кінезіотерапевтом спільно з досвідченим інструктором. Індивідуальні заняття передують прості і ефективні вправи для відновлення правильної постави.

Заняття в тренажерному залі сприяють адаптації організму, його серцево-судинної системи та органів дихання до фізичних навантажень, підвищують його імунологічну реактивність щодо вірусної та бактеріальної інфекції. Активні, регулярні заняття ведуть до оптимізації стану процесів збудження і гальмування в центральній нервовій системі, сприяючи усуненню функціональних порушень з її боку. Все це, разом з постановкою правильного дихання, покращує рухливість грудної клітини, зміцнює дихальну мускулатуру, сприяє відновленню нормального механізму дихання, нормалізації діяльності інших внутрішніх органів.

Фото 1
Фото 2
Фото 3
Фото 4
Фото 5
Фото 6
Фото 7

Переваги центру «ЭНІО»

Наші клієнти завжди задоволені результатом

Великий досвід - Медичий центр «ЕНІО»

Великий досвід

Наші співробітники мають великий досвід роботи в медицині

Професіоналізм - Медичий центр «ЕНІО»

Професіоналізм

Унас працюють тільки фахівці високого класу

Широкий спектр - Медичий центр «ЕНІО»

Широкий спектр

Пропонуємо великий комплекс послуг і напрямів

Доступні ціни - Медичий центр «ЕНІО»

Доступні ціни

Гнучка цінова політика на весь спектр послуг

Ми вам передзвонимо
Зв'яжемося з вами найближчим часом!
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×
Зробити замовлення
Зв'яжемося з вами найближчим часом!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×
Записатися на прийом
Зв'яжемося з вами найближчим часом!
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×