м. Дніпро, вул. Січових Стрільців, 91
Медичний центр
Швидка допомога

Фізична реабілітація

Фізична реабілітація (ФР) сьогодні-це комплекс біомеханічних прийомів, спрямованих на усунення болю і відновлення рухливості суглобів і хребта. Лікар-застосовує маніпуляції, що віддаляють поверхні суглобів один від одного і відновлюють кровообіг в даній області, створюючи умови для їх регенерації.

Процедури ФР дещо нагадують масаж, відрізняючись від нього обмеженою локалізацією ділянок застосування і дозованою силою впливу. Лікувальні прийоми ФР умовно поділяють на дві групи: «жорсткі» і «м'які» техніки. Перші - це ударні і імпульсні маніпуляції, другі — це так звані м'язовоенергетичні прийоми. Природно, що останні більш комфортно переносяться пацієнтами, а по ефективності значно перевершують жорсткі.

Біль, нарівні з голодом, здавна усвідомлювалася людиною як одна з основних причин страждання, відчуття дискомфорту. Для більшості людей біль була звичним супутником - тією нормою, яка не піддавалася осмисленню.

Ідеальне здоров'я асоціювалося з відсутністю болю.

Сучасні фахівці приходять до розуміння необхідності комплексного підходу в роботі з болем. Больовий імпульс з ураженої ділянки тіла передається в головний мозок, який «наводить» відповідну реакцію — скорочення м'язів. Першим вражаючим фактором, що призводить до появи болю, є обмеження нерва при його виході з хребетного стовпа. Відчуваючи біль, наше тіло намагається захистити уражену ділянку хребта, переносячи навантаження з хворих м'язів на здорові.

При цьому змінюється положення таза, і перерозподіляється навантаження на весь хребет: він викривляється, «закручується гвинтом», і від несиметричної м'язової навантаження на окремі хребці відбувається додаткове зміщення. Спочатку це дійсно полегшує стан і зменшує біль. Але якщо цей процес триває досить довго, в замкнуте коло з кожним витком включається все більша кількість м'язів, які внаслідок перевантаження перестають виконувати свої функції і патологічний процес «набирає обертів», порушуючи нормальну роботу всього організму.

ФР дозволяє відновити функції хребців, дисків, що оточують їх тканин, нервів і судин. Процедури проводяться з інтервалом від 1 до 7 днів, що дозволяє організму пацієнта «зафіксувати» досягнутий ефект. Досить часто після сеансу ФР з'являються м'язові болі на певних ділянках спини. Прискорити зняття неприємних відчуттів допоможе масаж і спеціальна гімнастика. З плином часу стають помітними істотні зміни у всьому вигляді пацієнта-вирівнюється хода, виправляється постава, йдуть багато, що стали вже звичними проблеми.

ФР є не тільки самостійним, ефективним методом лікування захворювань хребта. У поєднанні з різноманітними методиками лікувального та оздоровчого масажу вона застосовується як складова частина комплексно-відновного процесу і використовується з метою профілактики ряду захворювань.

Завдяки професійним навичкам і досвіду фахівці - Івасюк Олександр Іванович і Лисиченко Олександр Валентинович, практикуючі в нашому центрі - можуть дуже багато!

Фото 1
Фото 2
Фото 3
Фото 4
Фото 5
Фото 6
Фото 7

Переваги центру «ЭНІО»

Наші клієнти завжди задоволені результатом

Великий досвід - Медичий центр «ЕНІО»

Великий досвід

Наші співробітники мають великий досвід роботи в медицині

Професіоналізм - Медичий центр «ЕНІО»

Професіоналізм

Унас працюють тільки фахівці високого класу

Широкий спектр - Медичий центр «ЕНІО»

Широкий спектр

Пропонуємо великий комплекс послуг і напрямів

Доступні ціни - Медичий центр «ЕНІО»

Доступні ціни

Гнучка цінова політика на весь спектр послуг

Ми вам передзвонимо
Зв'яжемося з вами найближчим часом!
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×
Зробити замовлення
Зв'яжемося з вами найближчим часом!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×
Записатися на прийом
Зв'яжемося з вами найближчим часом!
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×