м. Дніпро, вул. Січових Стрільців, 91
Медичний центр
Швидка допомога

Кімната природної релаксації-БІОТРОН-ЕКОМ

Оздоровлення та омолодження природною весняною енергією в будь-який час року!

Перша в Україні кімната природної релаксації вже в Дніпрі.

Більше чверті мільйона молодих травинок пшениці, жита, вівса та ін.злакових при активному розподілі клітин випромінюють біоенергію. Ця енергія щільним полем розсіюється в просторі кімнати, а сферичні стіни Біотрона-ЕКОМ концентрують цю енергію і направляють її на людину. Мідна поверхня кімнати захищає людину під час сеансу від всіх шкідливих випромінювань, дозволяючи в повній мірі налаштуватися на омолоджуючу дію природної енергії від активно зростаючих молодих рослин.

Унікальна конструкція Біотрона-ЕКОМ збільшує позитивний ефект в 10-15 разів в порівнянні з Біотроном Цзяна в Хабаровську і дозволяє відмовитися від будь-яких електронних підсилювачів. (див. статтю БІОТРОН ЦЗЯН і БІОТРОН ЕКОМ).

Один з принципів в технології омолодження живою природною енергією-це правильне ставлення до рослин. Сучасне світлодіодне освітлення для стимуляції їх росту, спеціально підібрана класична музика під час сеансів і полив структурованою водою, все це збільшує ефективність випромінювання корисної біоенергії від пшениці та інших злакових на 30-50%.

У наш час багато вчених в різних країнах світу знаходяться в пошуку засобу не тільки продовжує життя, але і омолоджує організм.

Як стверджують вчені, середня тривалість життя людини повинна дорівнювати 125-150 років. Але фактично, сучасна людина живе в 2 рази менше! Людина вмирає раніше 120 років від того, що безліч несприятливих факторів травмують або руйнують не тільки клітини різних органів, а й гени.

Російський вчений китайського походження з Хабаровська Цзян Каньчжен протягом 50 років займається темою омолодження. Він провів безліч наукових досліджень і винайшов пристрій БІОТРОН, здатний омолоджувати і оздоровлювати організм. Суть методу полягає в тому, що під час сеансу на людину впливає природна енергія молодих, активно зростаючих рослин.

Концентрований вплив природною енергією рослин у фазі активного росту, за теорією Цзяна пробуджує внутрішні сили організму, які оздоровлюють і омолоджують людину. Такий вплив на організм називається ревіталізація – омолодження. Починає використовуватися той резерв, який є у кожної людини.

Використовуючи методику Цзяна, напрацьовану десятиліттями можна очікувати гарантований результат щодо зниження біологічного віку та лікування безлічі вікових хвороб.

Природна енергія від рослин-абсолютно сумісна з енергетикою людини. Адже людина-частина живої природи.

Згадайте свій настрій навесні. Кожен відчував на собі весняну енергію росту і пробудження. Вона зцілює людину, насичує силою, здоров'ям і радістю.

І навряд чи слід цьому дивуватися. Можна уявити, який величезний потенціал закладений в ніжному і крихкому росточке, що пробиває товщу глухого асфальту. Варто задуматися, яке підживлення отримує людина, коли його оточує природне середовище, переповнене цією нестримною енергією зростання! І на яку неміч прирікає себе городянин, що закатав в асфальт весь живий простір. Абсурд, але людина, будучи частиною природи, наполегливо позбавляє себе природної енергії - такої необхідної для всього живого на землі!

На жаль, весна буває тільки раз на рік. А період бурхливого росту рослин-менше місяця!

Біотрон ЕКОМ-це ВЕСНА в будь-який час року!

Всього за 50 хвилин сеансу в місті, не відриваючись надовго від своїх нагальних справ, ви отримаєте аналог того, що можна отримати за дві доби на весняній природі далеко за містом.

При цьому ви просто лежите на зручному ліжку в оточенні молодих рослин при звучанні хорошої класичної музики, яка сприятливо активізує рослини. І вони, в подяку за це, ростуть веселіше і випромінюють на Вас ВСЮ свою омолоджуючу, лікувальну біоенергію.

Єдина в Україні!

Екологічна установка для відновлення здоров'я та ефективного омолодження "Біотрон-ЕКОМ"!

Природна енергія живих рослин в період активного росту запускає процеси омолодження, активізуючи власні природні резерви людини.

Корисні статті

Використання молодих організмів для омолодження старих
Експеримент з мишами
Світова медицина про Біотрон
БІОТРОН ЦЗЯН і БІОТРОН ЕКОМ
Освоєння потенціалу життя біоелектромагнітним полем. Цзян Каньчжен Ю. В.
Біополе розбудить ген молодості
Ю. в. Цзян Каньчжен, Д. м. н., винахідник Біотрону. Мікрохвилі
Нарис про життя Цзяна (засновника БІОТРОНУ) і його наукових дослідженнях

Цікаві посилання

http://lianna.su/p35.htm
http://www.litsa.com.ua/show/a/12917
http://biotron.do.am/index/otzyvy_o_biotrone_ekom/0-11

Фото 1
Фото 2
Фото 3
Фото 4
Фото 5
Фото 6
Фото 7

Переваги центру «ЭНІО»

Наші клієнти завжди задоволені результатом

Великий досвід - Медичий центр «ЕНІО»

Великий досвід

Наші співробітники мають великий досвід роботи в медицині

Професіоналізм - Медичий центр «ЕНІО»

Професіоналізм

Унас працюють тільки фахівці високого класу

Широкий спектр - Медичий центр «ЕНІО»

Широкий спектр

Пропонуємо великий комплекс послуг і напрямів

Доступні ціни - Медичий центр «ЕНІО»

Доступні ціни

Гнучка цінова політика на весь спектр послуг

Ми вам передзвонимо
Зв'яжемося з вами найближчим часом!
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×
Зробити замовлення
Зв'яжемося з вами найближчим часом!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×
Записатися на прийом
Зв'яжемося з вами найближчим часом!
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×